Samsung predstavil duo najnovších tabletov GALAXY Tab 3

Samsung predstavil duo najnovších tabletov GALAXY Tab 3

Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, dnes predstavil nový rad tabletov Samsung GALAXY Tab 3 s uhlopriečkami 8 a 10,1 palcov, ktoré budú celosvetovo uvedené do predaja v júni. Spoločne s už skôr predstavenou 7-palcovou verziou ponúkajú tablety Samsung GALAXY Tab 3 zákazníkom množstvo spôsobov, ako sledovať, počúvať, vytvárať a zdieľať jedinečné okamihy a multimediálny obsah s tými, ktorí sú pre nich najdôležitejší.

Osempalcový Samsung GALAXY Tab 3 je variantom pre tých, ktorí hľadajú tablet menších rozmerov. Oblý, čistý dizajn zjednocuje celý rad tabletov Samsung GALAXY Tab 3 a dominuje mu nový prvok – mechanické tlačidlo umiestnené na spodnej časti rámika, ktoré umožňuje používateľom pohodlne ovládať prístroj podobne ako smartfón. Na Samsung GALAXY Tab 3 8.0 je možné prehrávať videá, hrať hry alebo čítať knihy. Technológia „čítacieho režimu“, vyvinutá spoločnosťou Samsung, prispôsobuje displej tak, aby s ohľadom na aktuálne svetelné podmienky použil optimálny jas aj farebný tón. Zobrazovaný text sa tak svojim vzhľadom čo najviac priblížil tlačenej verzii. Samsung sa zameral aj na zvuk. O jeho kvalitnú reprodukciu sa postarajú technológie Sound Alive pre Audio Play a Dolby Surround Effect pre Video Play, ktoré vyťažia z každého tónu úplné maximum a umožňujú používateľom vychutnať si zreteľnejší zvuk pri hovoroch aj pri práci s multimédiami.

Funkcia pre ľahší život: Samsung GALAXY Tab 3 8.0 je vybavený funkciou S Prekladač, ktorá umožňuje okamžitý preklad ako hovoreného slova, tak textov v aplikáciách, vrátane e-mailov, textových správ a správ ChatON. Uľahčuje tak cestovanie a poznávanie nových vecí. Tento okamžitý preklad je možný z hovoreného slova do textovej podoby aj naopak, vďaka čomu môžete pri cestách do zahraničia bez problémov komunikovať s okolím. Inteligentný cestovný sprievodca S Cestovanie zase poskytuje v reálnom čase miestne informácie, ktoré na cestách potrebujete. Používatelia môžu získať informácie o lokalitách zaradených do kategórií Miesto, Hotel, Vstupenky, Jedlo, Fórum a pod. a zabezpečiť si príslušnú rezerváciu. Intuitívne funkcie ako je Foto príbeh a Group Play zase používateľom poskytujú niekoľko spôsobov, ako okamžite zdieľať a vychutnávať si hudbu, fotografie, dokumenty a hry s ľuďmi v okolí.

Samsung GALAXY Tab 3 10.1 dokonale kombinuje elegantný dizajn s vylepšenými multimediálnymi funkciami pre všetkých členov rodiny. Je vybavený dvojjadrovým procesorom s taktom 1,6 GHz, operačným systémom Android 4.2 Jelly Bean a 1GB operačnou pamäťou. Vďaka jasnému displeju a komplexnému balíku programov pre prehrávanie videí, hudby a úpravu fotografií si Samsung GALAXY Tab 3 10.1 určite nájde v oblasti prenosných zariadení pre zábavu doma i na cestách svojich obdivovateľov.

Okrem iného je Samsung GALAXY Tab 3 10.1 vybavený funkciami Smart Remote a MHL (TV Out), takže sa dokáže z dokonalého herného zariadenia pre deti behom chvíľky premeniť v domáci multimediálny ovládač elektroniky pre rodičov.

ZDROJ: ANDROIDNEWS.SK

Digitalcomp s.r.o, Hlavná 116, 079 01 Veľké Kapušany
Email: digitalcomp@digitalcomp.sk